09 Травня, 2024 р., 16:51
Порядком установлено механізм визначення Фондом соцзахисту в авторежимі на підставі даних реєстру застрахованих осіб та централізованого банку даних з проблем інвалідності осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані
09 Травня, 2024 р., 14:18
До якого контролюючого органу необхідно звертатись ФО власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?
09 Травня, 2024 р., 12:33
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
09 Травня, 2024 р., 11:23
Ухвалено чергові рішення за урядовими програмами «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя». Розглянуті заяви на отримання мікрогрантів у період з 25 березня по 7 квітня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.
09 Травня, 2024 р., 10:02
Наближаються поминальні дні — час після Великодніх свят, коли люди віддають шану померлим родичам та близьким.
09 Травня, 2024 р., 09:39
На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372) 55-04-61 надходять запитання щодо можливості оформлення другого закордонного паспорта.
09 Травня, 2024 р., 09:04
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
08 Травня, 2024 р., 18:14
Сьогодні, 8 травня, ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, віддаємо шану усім, хто відстоював суверенітет України. Жертовність нашого народу – неоціненна.
08 Травня, 2024 р., 16:03
Спільною молитвою та хвилиною мовчання за невинно убієнними російським режимом українцями, військовими і цивільними людьми розпочалися урочистості до Дня матері.
08 Травня, 2024 р., 10:16
Цього дня, 8 травня, ми згадуємо мільйони тих, чиє життя забрали імперські амбіції в роки Другої світової війни.