22 Лютого, 2024 р., 12:47
Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості є понад 600 вакансій, з них 35 – із заробітною платою від 20 до понад 43 тис. грн.
22 Лютого, 2024 р., 11:37
Повномасштабне вторгнення росії в України загострило проблему сексуального насильства, пов’язаного з війною. Тож Національна соціальна сервісна служба України розробили інформаційну пам’ятку на тему: «Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом. Все, що треба знати про СНПК».
22 Лютого, 2024 р., 10:39
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів, які відкриті Державною казначейською службою України, розміщується в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).
22 Лютого, 2024 р., 09:22
На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372)-55-04-61 нерідко надходять запитання щодо термінів зберігання паспортних документів під час війни.
21 Лютого, 2024 р., 21:02
Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває надзвичайного сенсу.
21 Лютого, 2024 р., 16:47
  У зв’язку з виявленими випадками африканської чуми свиней на території Чернівецької області (с.Яблунівка Веренчанської ТГ Чернівецького району Чернівецької області) та з метою профілактики виникнення даного захворювання на території Глибоцької територіальної громади повідомляє про наступне.
21 Лютого, 2024 р., 09:58
Інспекторський склад Чернівецького районного управління ДСНС провів заняття із вихованцями Глибоцької гімназії.
21 Лютого, 2024 р., 08:59
ещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.
20 Лютого, 2024 р., 17:42
На оновленій площі біля пам`ятника Борцям за Волю України мешканці та гості громади, військовослужбовці, духовенство, місцева влада, колективи установ, організацій та навчальних закладів пригадали події десятилітньої давності під час кривавих розстрілів Небесної Сотні на Майдані Незалежності.