23 Березня, 2020 р., 20:56
Рішенням комісії ТЕБ та НС  закрили діяльність Глибоцького ринку та затвердили перелік об’єктів першочергової діяльності та інші питання, Протокол дoдається: Переглянути тут
23 Березня, 2020 р., 20:55
В наслідок хвороби - короновірусу COVID-19, пішов з життя великий друг, один із ініціаторів побратимства Пятра-Нямц і Глибокої, екс-заступника мера міста Василь Оуату Vasile Ouatu.
23 Березня, 2020 р., 10:37
У цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.
19 Березня, 2020 р., 15:13
В зв’язку із запровадженням на усій території України карантину та оголошенням надзвичайної ситуації у Чернівецькій області, керуючись пунктами 1 та 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
19 Березня, 2020 р., 11:23
Верховна Рада України на засіданні 17 березня 2020 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який вступив в дію з 18 березня 2020р.
17 Березня, 2020 р., 12:17
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215
17 Березня, 2020 р., 11:37
У зв’язку з введенням надзвичайної ситуації запобігання поширенню коронавірусу Глибоцька селищна рада просить повідомляти про одиноких громадян похилого віку та людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для можливості забезпечення їх продуктами та товарами першої необхідності.
17 Березня, 2020 р., 09:17
ДП «Чернівецький лісгосп» інформує Вас, про проведення санітарно- оздоровчих заходів Кучурівським лісництвом, вибіркова санітарна рубка:
17 Березня, 2020 р., 09:16
На виконання рішення Чернівецької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області тимчасово припиняє прийом громадян у Сервісних центрах.
16 Березня, 2020 р., 15:33
16 березня, о 11:00 відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Глибоцької селищної ради