22 Лютого, 2020 р., 11:12
З 5 лютого по 5 березня кожна людина з інвалідністю може зареєструватись на навчання, обравши два основних курси і до трьох додаткових. .
22 Лютого, 2020 р., 11:11
Небесній Сотні пошана й молитви", під такою назвою працівники культури і бібліотеки села Черепківці провели захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ведучий Максим Бугня розповів присутнім про ті страшні події на Майдані. Ольга Кожукар прочила вірш "Не плач мамо".
21 Лютого, 2020 р., 16:27
5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про пробацію", що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.
21 Лютого, 2020 р., 11:04
ГС «Національний центр розвитку агрофінансування» на безоплатній основі допомагає фермерам за такими напрямками:
17 Лютого, 2020 р., 12:15
Шановні жителі Глибоцької громади!
17 Лютого, 2020 р., 12:10
Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток – 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.
17 Лютого, 2020 р., 10:39
Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП«Укрпеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об'єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.
14 Лютого, 2020 р., 17:00
Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації ініціює проведення навчання спеціалістів агроформувань області відповідальних за охорону праці. Просимо довести інформацію щодо можливої участі у даному заході до сільськогосподарських товаровиробників.
14 Лютого, 2020 р., 16:56
У зв’язку з частими випадками стихійної торгівлю на вулиці Базарні, як перешкоджає руху та стоянці Транспортних засобів.