12 Лютого, 2020 р., 17:35
Фінансовий відділ Глибоцької селищної ради інформує громадян про надходження податків та зборів загального фонду за Січень 2020р.
12 Лютого, 2020 р., 10:41
Шановні мешканці Глибоки! Відповідно до правил благоустрою території населенних пунктів  Глибоцької селищної об`єднаної територіальної громади
12 Лютого, 2020 р., 10:23
До уваги Глибочан. З метою зменшення кількості безпритульних тварин гуманним шляхом, 13 лютого буде проведений відлов безпритульних  собак у нашому селищі для стерилізації, вакцинації профілактики сказу з подальшим поверненням на місце їх проживання.
10 Лютого, 2020 р., 15:14
1. Продовжити призупинення освітнього процесу з 11 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року у Глибоцькій гімназії, Глибоцькому ліцеї, Черепковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст., Михайлівському НВК, Червонодібровському  НВК та Новововчинецькому ОЗО.
07 Лютого, 2020 р., 12:05
Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
05 Лютого, 2020 р., 15:20
Законодавче поле в нашій країні постійно зазнає змін. А за останні півроку ці зміни стають ще і надзвичайно швидкими, і не завжди вистачає часу на їх опрацювання. Особливо це стосується малого бізнесу, де у штаті немає кваліфікованих бухгалтерів, юристів, економістів.
05 Лютого, 2020 р., 12:16
ПРАВОВА АБЕТКА.  Новини щодо регулювання різного кола питань, що стосуються ведення підприємницької діяльності, приходять практично щодня. 1 з 2 лютого 2020року маємо ст. 265 КЗпП, яка регламентує відповідальність за порушення трудового законодавства, у новій редакції.
01 Лютого, 2020 р., 09:43
Модернізований сайт - це платформа, що виготовлена з дотриманням всіх вимог законів які регулюють доступ до публічної інформції.  Має широкий та якісний функціонал, дизайн адаптивний для смартфонів. Адреса домену .GOV, що свідчить про його принадлежність до  доменів державного значення.
31 Січня, 2020 р., 11:02
Глибока стала учасником проєкту по очищенню води, водопостачання та водовідведення у населених пунктах Чернівецької області. 30 січня , 2020 р. нашу громаду відвідали представники французької компанії, які інвестують цю програму.