06 Березня, 2020 р., 21:20
Сьогодні у КНП "Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ" зі словами привітання та квітами завітав голова селищної ради Ванзуряк Г.С. Всім жінкам колективу з нагоди Міжнародного жіночого дня побажав щастя, здоров'я, успіхів, миру та здійснення мрій.
06 Березня, 2020 р., 15:04
8 березня - гарна нагода привітати зі святом прекрасних жінок, які багато років віддали роботі в органах виконавчої влади ти місцевого самоврядування - районній та селищній радах, райдержадміністрації, державній казначейській службі, фінансовому управлінні.
04 Березня, 2020 р., 18:16
4 березня, селищний голова Глибоцькоъ громади Ванзуряк Г.С., провів нараду з лікарями сімейної медицини КНП «Центр ПМСД Глибоцької ОТГ»  на тему: Превентивні заходи безпеки в зв’язку з виникненням загрози корона вірусу , вручив нове телемедичне обладнання та оглянули роботу аналізаторів сечі та крові , обговорено організаційні питання з будівництва соляної кімнати з підрядником.
04 Березня, 2020 р., 17:43
В рамках державної програми розвитку сільської медицини, на  засобах співфінансування Глибоцької ОТГ, був придбаний санітарний автомобіль Renaut-Duster для Глибоцької селищної АЗПСМ  та незабаром такий же автомобіль отримає  Черепківецька АЗПСМ. Також закуплені 5 комплектів телемедичного обладнання.
03 Березня, 2020 р., 14:34
КНП "Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ" Інформує громаду про правила які допоможуть захиститися від вірусних інфекцій
03 Березня, 2020 р., 14:20
Для медичних працівників КНП "Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ" та КНП "Глибоцький РЦПМСД"  02.03.2020р. повторно був проведений семінар навчання з впровадженням стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (covid - 19)
03 Березня, 2020 р., 11:11
Згідно  рішення  виконавчого  комітету  Глибоцької  селищної  ради  № 2/10   від  13.02.2020 р.  «Про  проведення  місячників  санітарної  очистки  та  благоустрою  і  озеленення  населених  пунктів  Глибоцької  ОТГ  у  2020  році» ,  з  метою  забезпечення  санітарного  та  епідемічного  благополуччя  населених  пунктів  об’єднаної  громади   по  25  квітня  поточного  року  проводиться   місячник  санітарної  очистки.  Просимо  провести  прибирання  та  приведення  у  належний  санітарний  стан  власних   та  прилеглих  території  установ ,підприємств,  організацій  незалежно  від  форм  власності  та  приватних   осель.
27 Лютого, 2020 р., 15:38
29.02.2020 року в суботу
26 Лютого, 2020 р., 15:52
3 лютого 2020 року Уряд України стартував Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». Детальну інформацію щодо програми та умов участі можна знайти за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/
25 Лютого, 2020 р., 09:25
В рамках створення концепції оновленого бренду Глибоцької громади, було створено робочу групу до складу якої увійшли Приватні підприємці, громадські активісти, спеціалісти з PR менеджменту, дизайнери, та представники апарату Глибоцької селищної ради з метою створення позитивного іміджу громади та підвищення її інвестиційної привабливості.