15 Березня, 2020 р., 22:15
Відповідно до рішення чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької ОДА, Глибоцька селищна рада з 16 березня до 3 квітня 2020 року скасовує особисті прийоми громадян та обмежує доступ до адміністративної будівлі сторонніх осіб.
15 Березня, 2020 р., 22:14
Просимо Вас шановні краяни обмежити відвідування в амбулаторіях . З будь яких питань в телефоному режимі звертайтись до ваших сімейних лікарів яки вирішать подальші дії .
15 Березня, 2020 р., 19:58
З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану обмежено на зазначений період.
13 Березня, 2020 р., 10:57
Друзі! Для продовження освітнього процесу під час карантину ми підготували для вас перелік он-лайн сервісів для підготовки до ЗНО та дистанційного навчання. Отже:
13 Березня, 2020 р., 09:26
КАРАНТИН НЕ МАЄ ВПЛИНУТИ НА РІВЕНЬ ЗНАНЬ ДІТЕЙ! ДО УВАГИ УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ, ПЕДАГОГІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ, БАТЬКІВ-СКОРИСТАЙТЕСЬ РЕСУРСОМ!
12 Березня, 2020 р., 10:47
Глибоцька громада спільно з  Держпродслужбою та громадськими організаціями проводять розробку програми про «Поводження з безпритульними та домашніми тваринами» в Глибоцькій громаді за якою планується:
12 Березня, 2020 р., 10:41
Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.
11 Березня, 2020 р., 12:12
Глибоцька селищна рада інформує про обов'язковість заповнення декларації. НАЗК приймає декларації до 1 квітня. Детальне роз'яснення, як заповнити декларацію, ви зможете знайти за цим посиланням: https://deklaruy.org.ua/ «Гаряча лінія», з надання відповідей на питання щодо заповнення декларацій та роботи з Реєстром декларацій: +38(044)200-06-94. Технічна допомога по роботі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення”: +38(044)200-06-94 ; e-mail: support@nazk.gov.ua Графік роботи технічної допомоги: • понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45. • п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.
10 Березня, 2020 р., 12:13
Школою-студією ПРАЙД спільно з партнерами Grade Education Centre вперше проведено міжнародний іспит з англійської мови Cambridge English Qualifications рівнів А2, В1, В2. Велику вдячність висловлюємо Глибоцькій селищній раді, районному методичному центру відділу освіти Глибоцької райдержадміністрації, відділу реєстрації актів цивільного стану Глибоцького районного управління юстиції та Глибоцькому відділу освіти та культури Глибоцької ОТГ за допомогу та сприяння в проведенні письмової частини іспиту!
10 Березня, 2020 р., 10:41
Ознайомитись з оригіналом Наказу можна натиснувши на це посилання