29 Вересня, 2023 р., 10:29
В.о начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан звертає увагу представників підприємництва області про те, що 1 серпня 2023 року набрав чинності закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 30.06.2023 року № 3219-ІХ (Закон №3219), який зокрема вносить зміни в частині застосування та відповідальності за порушення вимог Закону про РРО.
29 Вересня, 2023 р., 08:28
Щорічно 1 жовтня у світі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято наших батьків, бабусь та дідусів - ще одна нагода віддати їм свою любов та повагу…
28 Вересня, 2023 р., 09:47
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно до п. 1 та п. 2 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосування електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані:
27 Вересня, 2023 р., 12:51
З початку року 177 буковинців отримали позитивне рішення на отримання мікрогранту в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». Грантові кошти допоможуть розпочати власну справу для 23 заявників, решті – 147 підприємцям та 7 юридичним особам – розширити бізнес. Загалом у Чернівецькій області заплановано створити 380 робочих місць. Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.
27 Вересня, 2023 р., 10:54
Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн.
27 Вересня, 2023 р., 10:44
У Головному управлінні ДПС У Чернівецькій області інформують чи зобов'язана юридична особа, яка користується пільгою щодо сплати земельного податку, сплачувати податок у разі надання в оренду земельних ділянок, окремих будівель, споруд (їх частин).
25 Вересня, 2023 р., 20:10
Чернівецький обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі надає кредити до 20 років для сільських мешканців під 3% річних на такі потреби:
25 Вересня, 2023 р., 19:05
Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах Подати заявки до бригади можуть усі бажаючі, як добровольці, так і діючі працівники поліції.
24 Вересня, 2023 р., 12:05
Найрідніші люди, друзі, земляки, побратими, священнослужителі, керівництво громади провели в останню земну дорогу оборонця України щоб висловити безмежну вдячність захиснику, який віддав найцінніше - власне життя за Батьківщину та кожного з нас.