15 Вересня, 2023 р., 12:14
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області  інформують, на сьогодні більшість платників є активними користувачами електронних сервісів ДПС та "Електронного кабінету". Це широкі можливості реалізувати свої обов`язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line.
14 Вересня, 2023 р., 15:27
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запускає нову послугу для міжнародних перевізників у рамках проєкту єЧерга – можливість відслідковувати всі онлайн-бронювання в особистому кабінеті.
14 Вересня, 2023 р., 11:42
Під час подання заяви-анкети на оформлення паспорта громадянина України вперше особа подає оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України).
14 Вересня, 2023 р., 08:57
Від початку року на Буковині українці зі статусом ВПО відкривають власні справи та розширюють бізнеси. За цей час через урядову програму єРобота «Власна справа» переселенці отримали близько 2 млн гривень на свої проєкти.
13 Вересня, 2023 р., 16:08
Сьогодні, в Глибоцькому ліцеї відбулося відкриття "Простору дружнього до дитини" для дітей громади.
13 Вересня, 2023 р., 14:32
Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці роз’яснює:
13 Вересня, 2023 р., 11:22
Останнім часом помічаємо, як батьки стикаються з тим, що школи відмовляють їм у зарахуванні або переведенні дітей на сімейну, екстернатну та дистанційну форми навчання. Пояснюємо ситуацію
13 Вересня, 2023 р., 10:54
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, Законом України від 30.06.2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», який набрав чинності  01 серпня 2023 року,  внесені зміни до Закону України від 06.07.1995   №265, зокрема, в частині застосування відповідальності за порушення вимог цього Закону. Змінами передбачено:
13 Вересня, 2023 р., 09:59
Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Родинам захисників». Цей соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та інформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ. Міноборони спільно з Генштабом та інститутами громадянського суспільства розробили прості рекомендації з відповідями на найпоширеніші запитання, які виникають у членів родин військовослужбовців.
12 Вересня, 2023 р., 15:34
З4 вересня розпочалась нова благодійна акція зі збору монет "Смілива гривня". Це благодійна ініціатива, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України. Акція триватиме до 30 листопада 2023 року.