28 Серпня, 2023 р., 14:34
29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
28 Серпня, 2023 р., 14:13
Тривають традиційні серпневі педагогічні заходи, консультації, наради, презентації, дайджести на яких педагоги обговорюють актуальні проблеми організації навчального року.
28 Серпня, 2023 р., 12:15
Вчора у Глибоцькій селищній раді відбулася перша зустріч матерів полеглих Героїв Глибоччини, ініційована - пані Оленою Коврик, матір`ю полеглого воїна у російсько-українській війні Тараса Коврика.
28 Серпня, 2023 р., 12:13
Підвищення температури повітря, суха погода призводять до значного висушування ґрунту та рослин і створення надзвичайної пожежної небезпеки. Невеличка іскра чи жаринка може призвести до масштабної пожежі у природних екосистемах та завдати великих матеріальних збитків. У 90% випадків причина виникнення таких пожеж - людина.
25 Серпня, 2023 р., 19:12
Вже традиційно до Дня прапора та Дня Незалежності України дитячий ігровий центр «Критуй КІД» ініціює проведення цікавих активностей для діток та гостей Глибоцької громади.
25 Серпня, 2023 р., 14:02
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
25 Серпня, 2023 р., 13:13
У Глибоцькому парку до Дня Незалежності України дитячо-юнацька спортивна школа провела анонсовані напередодні змагання з дартсу та шашок!
25 Серпня, 2023 р., 10:13
Війна, яка триває вже більш як 9 років докорінно змінила наше життя та ставлення до нього.  Якщо ми раніше гучно святкували основні державні свята, то сьогодні починаємо їх з хвилини мовчання та молитви. А спільна молитва за перемогу та мир цінніша, за будь які слова.
24 Серпня, 2023 р., 17:02
Станом на 22 серпня 2023 року у базі Чернівецької обласної служби зайнятості зареєстровано майже 600 вакансій. Найбільша кількість пропозицій роботи для водіїв та слюсарів.
24 Серпня, 2023 р., 16:47
Міністерство оборони України презентувало інформаційну кампанію “Оновлюй дані у ТЦК”, яка покликана актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.