24 Серпня, 2023 р., 15:24
Віра, допомога, молитва у наших воїнів та за наших воїнів - живих і тих, що доєдналися до небесного війська – це все, що зараз є життєво необхідним.
24 Серпня, 2023 р., 10:57
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України окупанти щодня скоюють воєнні злочини проти цивільного населення нашої країни.
24 Серпня, 2023 р., 09:38
Від душі вітаємо вас зі знаменною датою – Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас.
23 Серпня, 2023 р., 18:27
Запрошуємо Вас цієї неділі, 27 серпня о 17.00 на ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР  МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я - презентацію нової збірки нашої землячки, знаної письменниці, громадської діячки та волонтерки ОЛЕНИ РЄПІНОЇ "ЖИТИ далі".
23 Серпня, 2023 р., 17:58
До Дня Незалежності завтра, 24 серпня у селищі Глибока заплановані наступні заходи:
23 Серпня, 2023 р., 13:08
Дорогі жителі та гості Глибоцької громади. Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапору, який ми щорічно відзначаємо 23 серпня.
22 Серпня, 2023 р., 16:10
 23 серпня в Україні традиційно відзначається День Державного прапора
22 Серпня, 2023 р., 15:09
21 та 22 серпня робоча група провела перевірки стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та позашкільної освіти в галузі культури Глибоцької територіальної громади до прийому дітей і роботи в новому 2023/2024 навчальному році та підготовки до опалювального сезону.
22 Серпня, 2023 р., 12:52
Вчора актова зала Глибоцького ліцею заграла усіма дивовижними барвами, які використовують наші майстрині в орнаментах під час створення своєї вишивки. Ця демонстрації сімейних і музейних колекцій, у яких зберігаються унікальні зразки народного мистецтва різних поколінь та історичних періодів, відбулася завдяки презентації проєкту «Дивосвіт ниткового ремесла» Народним домом Глибоччини та Глибоцьким Центром туризму та краєзнавства.
21 Серпня, 2023 р., 21:15
Цими днями делегація Глибоцької громади взяла участь у заході, організованому UATCandesti (гміною Кіндешті, Ботошанського повіту) "Розвиток транскордонного партнерства в контексті пошуку нових шляхів співробітництва» та розробці транскордонних спільних проектів.