04 Серпня, 2023 р., 15:53
У Глибоцькій селищній раді за головування голови Григорія Ванзуряка пройшла опікунська рада та засідання виконавчого комітету.
04 Серпня, 2023 р., 11:38
У неділю, 6 серпня, на штучному майданчику біля Глибоцької гімназії відбудеться турнір з міні-футболу серед юнаків присвячений пам`яті Дутчака Юрія Васильовича -  директора Глибоцької ДЮСШ
04 Серпня, 2023 р., 10:27
У сесійній залі Глибоцької селищної ради працівники Департаменту фінансів Чернівецької ОВА Анжела Дякова, Галина Кокошко, Ніна Штефанович спільно з представницею Глибоцької ДПІ Державної податкової служби у Чернівецькій області Ольгою Зеленко та працівником управління Державної служби з питань праці Іваном Дамаскіном провели консультаційно-навчальну зустріч для фінансистів і земельників Глибоцької, Кам`янецької, Тереблечанської і Тарашанської громад а також старост Опришенського і Стерченського старостинських округів.
03 Серпня, 2023 р., 14:04
Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалені Верховною Радою зміни до Закону «Про імміграцію» щодо вдосконалення умов і порядку імміграції в Україну іноземців та осіб без громадянства» №6516, який був ініційований Державною міграційною службою.
03 Серпня, 2023 р., 11:25
Державна служба України з питань праці нагадує громадянам, як слід діяти, аби не стати жертвами торгівлі людьми та примусової праці:
03 Серпня, 2023 р., 10:23
Підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу.
03 Серпня, 2023 р., 09:03
26 липня 2023 року Президентом України підписано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей використання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами» від 13.07.2023 №3238-IX, який набуде чинності з наступного дня після його опублікування.
02 Серпня, 2023 р., 14:51
Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання.
02 Серпня, 2023 р., 11:26
Чернівецька обласна служба зайнятості в січні-липні поточного року видала 272 ваучери для підняття конкурентоспроможності деяким категоріям громадян.
02 Серпня, 2023 р., 09:35
Подати заяву можна до 21 серпня (18:00). Рекомендації на бюджет оприлюднять до 26 серпня включно, а на контракт — із 30 серпня.