15 Серпня, 2023 р., 10:49
Відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 (далі – Порядок), Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінінфраструктури) разом з громадськими організаціями визначили перелік об’єктів, що підлягають моніторингу у 2023 році, який включає в себе 12 типів:
15 Серпня, 2023 р., 08:59
Кабінет міністрів розширює програму обміну старих ламп розжарювання на світлодіодні.
14 Серпня, 2023 р., 15:11
Дослідницька організація Vox Populi проводить на замовлення ІСАР Єднання (м. Київ, Україна) дослідження “Організацій громадянського суспільства (далі - ОГС), які працюють у ветеранській сфері”.
14 Серпня, 2023 р., 11:18
Коли Міністерство цифрової трансформації України спільно з Мін'юстом впровадили цифрову послугу, вона спершу пройшла експериментальний етап на рівні нормативно-правової бази. Якщо сервіс доводить свою ефективність, то його переводять на постійну основу. єМалятко зарекомендувало себе як успішний проєкт і Уряд ухвалив відповідну постанову.
14 Серпня, 2023 р., 10:17
Друзі, у рубриці «Відповідаємо» даємо відповіді на питання, які ви ставите в коментарях. Отримали питання щодо того, чому ВПО не отримують виплати на проживання з 5-го числа, чи є затримка?
14 Серпня, 2023 р., 09:44
Сьогодні, 14 серпня православні віруючі відзначають свято Маковія або ж Медовий спас.
11 Серпня, 2023 р., 09:14
За видами економічної діяльності найбільша кількість вакансій надійшла від роботодавців переробної промисловості (20,4%), оптової та роздрібної торгівлі (17,6%), сфери освіти (10,8%),  охорони здоров’я (10,1%), сільського, лісового та рибного господарства (8,7%), установ державного управління й оборони та сфери транспорту та складського господарства (6,4%), галузі будівництва (3,5%).
10 Серпня, 2023 р., 15:18
Офіс Генерального прокурора у відповідь на лист головному редактору газети «Повернись на 100%» Андрію Володкевичу щодо можливих дій мобілізованих до лав збройних сил країни-агресора громадян України з метою доведення обставин їх примусової мобілізації повідомляє наступне.
10 Серпня, 2023 р., 12:03
Наприкінці минулого тижня Кабмін ухвалив Постанову «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай».
10 Серпня, 2023 р., 11:05
Ми до вас з чудовими новинами! Маємо нового партнера ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» — компанію EdPro. Будемо разом долати освітні втрати