15 Вересня, 2019 р., 19:29
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.
13 Вересня, 2019 р., 21:31
13-го вересня у Глибоцькій об’єднаній територіальній громаді відбулася 57-та сесія VІІ-го скликання.
13 Вересня, 2019 р., 20:19
Сьогодні, 13-го вересня, відбувся візит до Глибоцької об'єднаної територіальної громади в рамках реалізації компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади», за підтримки проекту ПРООН в Чернівецькій області представників місцевого самоврядування прифронтових громад Луганської та Донецької областей. Зустріч відбулася з метою обміну досвідом та запозичення кращих практик  та моделей покращення територій на рівні громад.
13 Вересня, 2019 р., 16:29
15 вересня 2019 року відбудеться ярмарок виробників СГ продукції та переробної галузі Агро-2019. Захід розпочнеться о 09:00 годині в Садгорі по вул.Надрічній, 16 (сквер,дорога від вч до Космо). Пропонуються місця для продажу як великогабаритного транспорту так і роздрібної торгівлі. Запрошуємо представників агро-бізнесу, фермерів, зацікавлених осіб!
13 Вересня, 2019 р., 15:14
2 серпня 2019 року в Центрі економічного зростання Глибоцької ОТГ відбулася зустріч з представниками ГО «Простір розвитку громад», на якій обговорили майбутню співпрацю щодо реалізації ідеї реконструкції вуличного ігрового майданчика. Ініціативну групу цікавила співпраця у фінансовому напрямку щодо накопичення зібраних коштів на рахунку ГО та офіційна закупівля матеріалів, бухгалтерський облік та юридичний супровід. Громадська організація "Простір розвитку громад" взяла на себе зобов'язання вирішення вищезазначених питань та надала свої банківські реквізити.
12 Вересня, 2019 р., 14:21
12 вересня 2019 року під головуванням Глибоцького селищного голови  Григорія Ванзуряка відбулось засідання громадської ради при Глибоцькій селищній раді ОТГ.
10 Вересня, 2019 р., 11:41
При потраплянні бактерій в організм , вона  виробляє токсин , який викликає тяжкі функціональні та структурні зміни , інколи несумісні з життям. Захворювання проявляється у вигляді ангіни , коли у горлі утворюються плівки щільні фібринові , які ускладнюють дихання та ковтання.
10 Вересня, 2019 р., 11:17
У Чернівецькій області із 09 вересня по 15 вересня 2019 року буде проводитися планова пероральна  вакцинація м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.
09 Вересня, 2019 р., 10:03
Що відноситься до стаціонарних джерел забруднення атмосфери?
08 Вересня, 2019 р., 18:12
8 вересня збірна команда Глибоцької ОТГ взяла  участь в обласній спартакіаді ФСТ "Колос", яка пройшла на стадіоні в м. Кіцмань.