16 Червня, 2022 р., 12:58
Станом на 16 червня 2022 року 578 переселенців мають статус безробітного, 239 – працевлаштовані. Переселенці працюють у галузях харчової та легкої промисловості, сільського господарства, торгівлі, транспорту, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства Чернівецької області.
16 Червня, 2022 р., 09:28
З початком літа жителі громади дедалі частіше місцем свого відпочинку обирають береги водойм.
15 Червня, 2022 р., 16:33
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 678 від 10 червня 2022 року, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами України.
15 Червня, 2022 р., 14:16
Із початку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів.
14 Червня, 2022 р., 16:02
Нещодавно набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року № 2145-IX, яким передбачено суттєві зміни щодо порядку оренди землі та реєстрації відповідних договорів під час воєнного стану.
14 Червня, 2022 р., 14:29
У зв’язку з дією воєнного стану фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність за спрощеною та загальною системами оподаткування, займаються незалежною професійною діяльністю, а також членам фермерських господарств надане право тимчасово, у період з 1 березня 2022 року та впродовж 12 місяців після скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
14 Червня, 2022 р., 11:59
Польове оцінювання насінницьких посівів є основним та невід’ємним заходом сортового контролю в насінництві.
13 Червня, 2022 р., 14:05
Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, випускники закладів загальної середньої освіти, які перебувають за кордоном, можуть отримати документи про базову середню та повну загальну середню освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні перебування.
13 Червня, 2022 р., 12:37
У надзвичайно складний та відповідальний час для нашої країни ми маємо забезпечити роботу бізнесу, за можливості зберегти робочі місця та сплату податків до державного бюджету.
13 Червня, 2022 р., 11:43
Уряд схвалив законопроект, який передбачає розмитнення авто в Дії. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Найближчим часом Кабмін передасть документ на розгляд Верховної Ради.