14 Липня, 2022 р., 10:00
Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Запаранюка головою Чернівецької обласної державної адміністрації замість Сергія Осачука.
13 Липня, 2022 р., 14:56
Дозвіл на виїзд дітей за кордон можна буде оформити у «Дії». Відповідний законопроєкт ухвалила Верховна Рада України. Це означає, що один із батьків зможе надавати дозвіл на виїзд дитини до 16 років за кордон онлайн, інформує Держприкордонслужба.
13 Липня, 2022 р., 11:10
З початком липня місяця Кабінет Міністрів України запровадив програму «єРобота», у межах якої пропонуються грантові програми для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки в умовах воєнного часу. Отримати гранти можна на наступні цілі:
13 Липня, 2022 р., 11:00
Консультування громадян відбувається з питань, які належать до професійної компетентності фахівців територіального органу Держпраці.
13 Липня, 2022 р., 10:01
Рятувальники нагадують краянам, що робити у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів.
12 Липня, 2022 р., 16:16
Учасникам національного мультипредметного тесту з міркувань безпеки рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів, у яких вони цього року складатимуть тести.
12 Липня, 2022 р., 15:30
На території Чернівецької області з 23.00 до 5.00 години діє комендантська година.  У цей час заборонено перебування громадян  на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.
12 Липня, 2022 р., 14:40
Пацієнти отримуватимуть електронний рецепт для придбання антибіотиків за власні кошти уже з серпня 2022 року. Це перший етап у впровадженні електронного рецепта на всі рецептурні препарати в Україні та перший крок у розв'язанні проблеми неконтрольованого вживання лікарських засобів.
12 Липня, 2022 р., 09:22
Постановою правління ПФУ «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок» від 01.06.2022 р. № 8-3 (далі — Постанова № 8-3) було затверджено зміни до Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, затвердженого постановою правління ПФУ від 12.03.2021 р. № 11-1.
11 Липня, 2022 р., 16:28
Війна змінила життя багатьох українців. Багато хто через бойові дії був змушений залишити свої домівки та шукати прихистку. Глибоцька громада приймає в себе біля 950 внутрішньо переміщених осіб.