04 Липня, 2022 р., 12:24
В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України.
01 Липня, 2022 р., 20:13
Повномасштабна війна поставила перед усією українською державою та Глибоцькою громадою, в цілому, нові неочікувані виклики.
01 Липня, 2022 р., 12:49
На Буковині стартувала підготовка до нового навчального року. Про особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану розповіла заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.
01 Липня, 2022 р., 10:01
Триває пожежонебезпечний період. Щорічно загоряння в природних екосистемах завдають непоправних збитків природі та державі. Нагадуємо, що громадянам, підприємствам, установам, організаціям у цей час забороняється:
30 Червня, 2022 р., 11:18
Нещодавно, російські війська завдали удару по Кременчуку Полтавської області. Одна з ракет влучила в торгово-розважальний центр, що призвело до загибелі та поранення десятків людей.
30 Червня, 2022 р., 10:19
Про це нагадує Міністерство соціальної політики України. Зокрема: Національна соціальна сервісна служба України (Нацсоцслужба) - (044) 289- 87-89, info@nssu.gov.ua .
30 Червня, 2022 р., 09:34
Відтепер основні дати вступної кампанії для обраної траєкторії вступу, контакти служби підтримки чи відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів можна знайти у чатботі «ОсвітаВсім», який створив ДП «Інфоресурс». Бот доступний у месенджері телеграму та прив'язаний до фейсбук-сторінки ДП «Інфоресурс». Про це інформує МОН
29 Червня, 2022 р., 15:17
Водойми влітку – не тільки місце, де гарно й весело можна провести час, а й територія підвищеної небезпеки. Усе тому, що люди часто нехтують правилами поведінки на воді. Відтак, важливо не лише купатися з розумом, а й не розгубитися у випадку, якщо із кимось із відпочивальників трапиться біда.
29 Червня, 2022 р., 15:10
Переселенці можуть отримати допомогу від міжнародних благодійників.
29 Червня, 2022 р., 15:05
Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки - Держава реагує на це, створюючи інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.