28 Червня, 2022 р., 16:56
День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.
28 Червня, 2022 р., 15:29
Державна служба України з питань праці інформує: тривалість відпустки педагогічних працівників під час дії воєнного стану становить 24 календарні дні.
28 Червня, 2022 р., 13:57
Глибоцька селищна рада звертається до всіх  жителів громади – власників та користувачів земельних ділянок:
28 Червня, 2022 р., 10:54
Сьогодні, 28 червня виповнюється двадцять шість років відтоді, як Україна отримала основоположний для новітньої держави документ -  свою Конституцію.
27 Червня, 2022 р., 15:18
Фонд державного майна України відновив програму оренди державних активів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», розробленої ФДМУ та Мінекономіки, оренда на час воєнного стану відбуватиметься за спрощеною процедурою, а орендарі отримають пільги та знижки.
27 Червня, 2022 р., 13:35
У зв'язку з військовою агресією РФ проти України, спостерігається значне збільшення транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються пунктами пропуску через митний кордон України з країнами ЄС, зокрема, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Порубне - Сірет».
27 Червня, 2022 р., 12:59
Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників. Чергова відеозустріч на тему: «Своєчасне подання звітності – запорука успішного створення е-лікарняного» відбудеться 30 червня 2022 року о 14-00 год. з використанням відеоплатформи ZOOM.
26 Червня, 2022 р., 15:40
584 роки тому, а саме, у 1438 році була перша писемна згадка про наше селище – Глибоку.
24 Червня, 2022 р., 18:35
                                                                                                               Вкраїно- матінко, ти все запам'ятай,
24 Червня, 2022 р., 11:36
23 червня, лідери 27 країн-членів ЄС ухвалили рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.